Hakkımızda

1993 yılıdan beri Türkiye'nin önde gelen endüstriyel mineral ve metalik mineral üretici ve ihracatçılarından biridir. 30 yılı aşan üretim tecrübesiyle yurt içinde ve yurt dışında faaliyet göstermektedir. Doğal kaynakları insana, çevreye, geleceğe duyarlı şekilde aramak, üretmek ve değerini artırarak dünyaya sunmak amacındadır. Yapmış olduğu bütün işlerde uluslararası standartlara uyum ve sürekli gelişim amacını gözetmektedir. Sürdürülebilir madencilik anlayışı ile gerek çalışan gerekse toplum sağlığına azami önem gösterir, faaliyette bulunduğu bölgelerde çevresel ve sosyal sürdürülebilirliğe katkı sağlamayı amaçlamaktadır.

 

Vizyon

Sahip olduğumuz bilgi birikimimizi, tecrübemizi ve uzmanlığımızı güncel gelişen teknoloji ile birleştirerek yenilikçi , sorumlu ve duyarlı yaklaşımımızla doğal kaynakları insana , çevreye , geleceğe duyarlı şekilde dünyaya sunmak.

 

Misyon

30 yılı aşan bilgi birikimimizi, tecrübemizi güçlü altyapısıyla çevre ve iş güvenliği değerlerini ön planda tutarak yer altı kaynaklarını dünyaya sunmak ve ülke ekonomisine katkı sağlamak.

 

Hizmetlerimiz

30 yılı aşan tecrübemizi kullanarak,  AR-GE çalışmalarımızla güncel teknolojiye yön vererek Kırma / Eleme / Öğütme / Zenginleştirme işlemlerinizi titizlikle yürütüyoruz. Bunun yanında siz değerli müşterilerimize yurt içinde ve yurt dışında istenilen hammadde tedariki sağlamaktayız. Bununla kalmayıp tedarik edilen ürünleri  granül veya istenilen mikronlarda siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.